Závěr roku 2020Děkujeme všem našim váženým zákazníkům za spolupráci v roce 2020. Upozorňujeme, že posledním letošním dnem expedice výrobků z naší společnosti je úterý 22.12.2020. Z důvodu přetížení všech speditérů nemůžeme ale garantovat doručení do druhého dne.

Do nadcházejícího roku 2021 Vám přejeme vše nejlepší a těšíme se na další spolupráci. K dispozici Vám budeme od 4.1.2021.

Mennekes, KaiserChtěli bychom Vás informovat, že naše firma již nedodává výrobky firem Mennekes a Kaiser. Všem odběratelům výrobků Mennekes a Kaiser děkujeme za přízeň a doufáme, že jim tato skutečnost nezpůsobila jakékoli problémy.

Veletrh AQUATHERM 2018Srdečně Vás zveme opět po dvou letech do expozice naší firmy ELEKTRO-IMPORT JABLONEC s.r.o. na veletrhu AQUATHERM. Tento veletrh se koná ve dnech 27. února - 2. března 2018 (ÚT-ČT 10-18 hod, PÁ 10-16hod) na výstavišti PVA EXPO v Praze-Letňanech. Chtěli bychom Vám představit novinky z výrobního programu firmy Maico. Těšíme se na vaši návštěvu našeho stánku číslo 207, který naleznete v hale 2.

Změna e-mailové adresyZ důvodu odchodu našeho dlouholetého pracovníka pana Doležala do důchodu došlo ke změně e-mailu obchodního oddělení. Od 2.5.2017 na této pozici bude pro Vás vždy k dispozici paní Jitka Soušková, nový email: obchod@elektroimport.cz. Telefonní spojení zůstává stejné.

Veletrh AMPÉR 2017Veletrh Ampér se v letošním roce koná ve dnech 21.-24.3.2017 opět na výstavišti v Brně. Náš výstavní stánek s číslem 6.23 najdete v pavilonu P. Srdečně vás zveme ke shlédnutí výrobků firem MENNEKES, MAICO a KAISER.

Veletrh AQUATHERM 2016Srdečně vás zveme do naší expozice na veletrhu AQUATHERM, který se koná ve dnech 1.-4. března 2016 na výstavišti PVA v Praze-Letňanech. Chceme vám představit novinky z výrobního programu firmy Maico. Náš stánek má číslo 237 a najdete ho v hale 2.
Těšíme se na vaši návštěvu.

Český katalog MennekesNa základě žádostí zákazníků lze na tomto odkaze stáhnout katalog průmyslových vidlic a zásuvek MENNEKES [.pdf, 5 MB].

Výstava Ampér 2015Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace se koná ve dnech od 24.-27.3.2015 na Výstavišti v Brně. Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku 5.12 v hale P.

Nová řada ventilátorů AWB 100 C, AWB 120 C, AWB 150 C !ventilátor AWB100C ...NOVÁ ŘADA NADČASOVÝCH A DESIGNOVĚ PROPRACOVANÝCH VENTILÁTORŮ, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ, ŽE VAŠE INVESTICE BYLA SPRÁVNÁ...ROZHODNĚTE SE DNES I VY!

Vlastnosti:
- zabudovaná zpětná klapka
- střídavý proud 230 V, 50 Hz
- průměr: 100 / 120 / 150 mm
- verze: standardní / s nastavitelným doběhem /
s čidlem vlhkosti
Použití: ventilátor pro odvětrání malých a středních místností

Nová řada ventilátorů ECA 100 ipro !ventilátor ECA100ipro Spokojenost je již naprogramována!

Vlastnosti:
- čtyři inteligentní provozní programy
- automatická 2-stupňová regulace vlhkosti
- vysoce úsporný provoz
- příjemně tichý chod
- náběh a doběh lze nastavit pomocí 2 tlačítek

Protipožární krabice KAISER!Kaiser_9464-01 Jedinečnost a bezpečnost?
To je KAISER - zapuštěná protipožární elektroinstalační krabice!

Vlastnosti:
- rychlá a spolehlivá montáž pomocí univerzální frézy - průchod kabelu předznačenými otvory - pro instalaci do požárních příček F30, F60 resp. F90 - přístrojová, odbočná a stropní krabice - v případě požáru je vnitřek vypěněn speciální hmotou, která je součástí vnitřního obložení - elektroinstalační otvor v požární příčce je tímto způsobem uzavřen a jsou splněny konstrukční protipožární požadavky.

Nový český katalog MAICO na internetu !V sekci zastoupení je k dispozici kompletní katalog ventilátorů v elektronické podobě. Pro vstup do katalogu poklepejte na logo MAICO v této sekci nebo klikněte zde: online katalog MAICO.

Krabice a hmoždiny KAISER do KZSJako vždy přichází firma KAISER opět s velmi praktickými novinkami. Jedná se o speciální krabice a montážní hmoždiny pro dodatečné zabudování do již hotového kontaktního zateplovacího systému budov. Již není potřeba přemýšlet, jak vyřešit připojení kabelu vyvedeného ze zateplení a jak připevnit zvonkové tlačítko nebo pohybový hlídač, když už je všude čistá finální omítka a k cihlám je to hluboko... Informační video je k dispozici zde .Kliknutím na jednu ze šipek pro přehrávání (v dolní části okna) spustíte německou nebo anglickou verzi videa.

Převodní tabulka Mennekes (63A, 125A)Na základě žádostí zákazníků zveřejňujeme převodní tabulku pro nové provedení vidlic a spojek 63A a 125A - PowerTOP plus a PowerTOP xtra. Tabulka je k dispozici zde [.xls, 19kB].

Teleskopický držák KAISER do KZS!Kaiser_teleskop_KZS Moderní řešení a praktičnost?
To je KAISER - teleskopický držák pro kontaktní zateplovací systémy!

Vlastnosti:
- rychlá a spolehlivá montáž přístrojů a světel na zateplené omítky - průchod kabelu středem teleskopu - montážní deska s rastrem pro upevnění samořeznými šrouby - možné zatížení až 3 kg - pro izolace tloušťky 80-160 mm.

Nové vidlice a spojky MENNEKES pro 63A a 125A!Mennekes PowerTop Xtra Nekompromisní technologie a design?
To je Mennekes PowerTop Xtra!

Vlastnosti:
- lepší manipulace a vyšší odolnost díky pogumování - poniklované kontakty a teplotně odolný nosič kontaktů - krátký montážní čas díky nové konstrukci dílů - speciální svorky pro všechny druhy vodičů bez dutinek - prostě lepší už to být ani nemůže.

Nový ventilátor ECA piano !ventilátor ECA piano Šetří energii i Vaše uši!

Vlastnosti:
- extrémně nízká hlučnost (26 dB ve vzdálenosti 3 m)
- bezpečnost v koupelnách (krytí IP X4)
- nízký příkon (jen 8 W)
- integrovaná zpětná klapka
- k dispozici i typ s čidlem vlhkosti

Nové výrobky Mennekes.V sortimentu firmy Mennekes jsou již k dispozici nová provedení vidlic a spojek AM-TOP. Objednací čísla zůstávají zachována jako u dosud vyráběných výrobků. I přes kvalitnější provedení zůstavají zachovány i ceny. Výhody nových vidlic a spojek AM-TOP: šroubová průchodka s odlehčením v tahu, ochrana před zalomením kabelu, dokonalé utěsnění se zvukovou signalizací dotažení.

Nové výrobky Mennekes.V sortimentu firmy Mennekes je již k dispozici vestavná zásuvka 230 V s kolíkem ve verzi se šroubovými svorkami. Cena je shodná s cenou zásuvky s bezšroubovými svorkami. Vidlice 16 A, 4P s možností změny fází obj. číslo 3328 byla nahrazena novějším typem 339. Brutto cena bez DPH činí 157,20 Kč.

Technické info.V sekci produkty (spínače JUNG) jsme pro Vás připravili technické podklady pro navrhování stmívačů a pro FM dálkové ovládání. Doporučujeme stáhnout příslušné dokumenty. Další informace jsou k dispozici u nás.